Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Astrologie / Seznámení
Autor Zpráva
zapomněl/a
na jméno




# Zasláno: 26.8.2012 12:28 
Odpovědět 


Dobrý den, našla jsem toto forum a měla bych otázku, která mě už pár dní nedá spát.
Jedna astroložka mi před pár měsíci řekla, že při přechodu Jupitera přes Descendent potkám nějakého muže. To se splnilo přesně v den, kdy Slunce v konjunkci s Jupiterem bylo na stupeň přesně na mém DSC.
Ten muž mě dost uchvátil, pořád na něj myslím. Bohužel z jeho strany nic necítím. Z počátku jsme byli v častějším kontaktu (zvláště pracovním), teď se vidíme jen občas. Proto by mě zajímalo, jestli je ještě možné, že se ten vztah rozvine.
Co mě ale zaujalo je jeho Jupiter a Černá Luna přesně na mém DSC, jeho Venuše přesně na mém Chironu v 5.domě, a jeho Dračí hlava přesně na mém Uranu a 2° od méLuny
Nevím, co by tyhle aspekty měly znamenat. Připadá mi, že je to nějaké karmické spojení.

andrea



# Zasláno: 26.8.2012 13:36 
Odpovědět 


Omlouvám se, nenapsala jsem jméno. Andrea

Iva
člen


# Zasláno: 26.8.2012 14:03  - Změnil/a: Iva
Odpovědět 


andrea

Byť Jupiter partnera na descendentu a Venuše spadající do 5.domu jsou hezké a dobré aspekty, bude ještě záležet jak je onen Jupiter a Venuše aspektována v jeho radixu a jaké aspektace tvoří na váš radix(planety).

I Jupiter může mít své "chybičky"

Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Astrologie / Seznámení








Powered by miniBB™ © 2001-2024