Domů - Statistika - Registrace - Hledat - | Texty | Galerie | Návod | Zachráněné |Astrologické stránky
Astrologické forum / Různé / Prodám pár knih
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Kveta
člen


# Zasláno: 24.7.2010 23:57 
Odpovědět 


atlantisen
Mám. Písni mi na mail adresu.
kkunesova@quick.cz

Dagmar
člen


# Zasláno: 25.7.2010 17:00 
Odpovědět 


atlantisen
mám obě knihy - ten Omasta je brožovaný, já ho koupila v antikvariátě, takže cena byla poněkud vyšší - obě jsou z roku 1991
prodám je obě i s poštovným za 130,-
klikni u mne na člen - mám tam meil - domluvíme se jak poslat

Juras
ano Franka 1. díl mám - je nový, omylem jsem jej koupila ve svém nadšení 2x
také bychom se domluvili na způsobu platby - napiš

moonika



# Zasláno: 12.10.2010 14:38 
Odpovědět 


Ja by som mala zaujem o knihy G.Zieglera Tarot o obe ak ich ešte máte.
Monika Janíková
mona.janikova@gmail.com

Kveta
člen


# Zasláno: 12.10.2010 17:11 
Odpovědět 


moonika
Poslala jsem mail.

virgo63
člen


# Zasláno: 25.10.2010 16:12 
Odpovědět 


moonika

Vzkaz pro Moniku J. od Květy:
Peníze došly, knihy Vám dnes poslala. (Květa má momentálně rozbitý PC).


Eva Kubátová



# Zasláno: 24.11.2010 11:45 
Odpovědět 


Zdravím,
po přečtení Vaší nabídky /dnes/ bych měla zájem o knihu: N.klein - Systematika astrologických domů. Pokud mámte knihu ještě v nabídce, zašlete mi prosím informace o platbě na adresu: kubatovaevajs@seznam.cz

Nejsem registrovaným členem. Díky a přeji hezký den E.K.

Kveta
člen


# Zasláno: 24.11.2010 19:50 
Odpovědět 


Eva Kubátová
Odeslala jsem Vám e-mail.

pavla



# Zasláno: 11.1.2011 13:40 
Odpovědět 


Mám zájem o knihu Sám sobě kartářem I.Nikde není k sehnání a budu ráda,když mi napíšete,jestli ji máte skladem.Díky.

Kveta
člen


# Zasláno: 11.1.2011 15:26  - Změnil/a: Kveta
Odpovědět 


pavla
Knihu už nemám. Všechny nabízené jsou mé vlastní, které jsem kupovala v začátcích a průběhu studia astrologie.
Aktualizovaná nabídka knih je na mých stránkách URL v rubrice "Co nabízím - nabídka knih".

Kveta
člen


# Zasláno: 25.8.2011 15:23 
Odpovědět 


Prosím zájemce o mnou nabízené knihy, aby se podívali na mé stránky, kde je seznam aktualizovaný. Mnohé knihy, o které si píšete, již bohužel nemám.
Soupis knih najdete pod záložkou "co nabízím" úplně dole.
http://karty-huttnerovky.webnode.cz

Hanče



# Zasláno: 14.11.2011 08:17 
Odpovědět 


Dobrý den, měla bych zájem koupit Vámi nabízenou knihu k prodeji. Sai Bába promlouvá k západu. Pokud máte i zbylé 2, koupím je taky:))

Moc děkuji za odpověď.

Mám vážný zájem.

S pozdravem,

Hlaváčková

Kveta
člen


# Zasláno: 14.11.2011 11:40 
Odpovědět 


Hanče
Knihu už bohužel nemám.

šárka



# Zasláno: 2.12.2011 12:47 
Odpovědět 


dobrý den, chtěla bych od Vás koupit knihu Saí baba promlouvá k západu, jestli je to možné.
Peníze Vám pošlu na účet, napište mi č.ú.
Knihu mi zašlete na adresu
Šárka Drobňáková, náměstí 9. května 14, 793 05 Moravský Beroun

moje adresa: sasventa@seznam.cz

Kveta
člen


# Zasláno: 2.12.2011 16:30 
Odpovědět 


šárka
Knihu už bohužel nemám (to stejné jsem odpovídala paní nebo slečně Hanče v příspěvku nad Vaším)

El



# Zasláno: 15.4.2012 16:46 
Odpovědět 


vymazáno na přání autorky

Dagmar
člen


# Zasláno: 15.4.2012 21:58 
Odpovědět 


El
možná jsi tam měla dát alespoň přibližnou cenu - přece jen některé knihy byly na pořízení dost drahé, jde o to, jestli se to tomu člověku vyplatí

zapomněl/a
na jméno




# Zasláno: 5.6.2012 10:51 
Odpovědět 


Dobrý deň.

Mala by som záujem o nasledovnú knihu:

F. Zillich: Tajemné vědy a jejich využití - 150,-

Máte ju ešte k dipsozícii???

Ďakujem. Miška

Kveta
člen


# Zasláno: 5.6.2012 17:19 
Odpovědět 


Dobrý den Miško, knihu už bohužel nemám.

zapomněl/a
na jméno




# Zasláno: 6.1.2018 18:40 
Odpovědět 


Jarod Marsh from Orem was looking for write business content

Wyatt Ellis found the answer to a search query write business content

Link ----> write business content



cheap essay writing service ESSAYERUDITE.COM


































professional thesis statement editing services au, help with my education articlecomparing relationships essaypopular research paper writing services onlineservice oriented architecture thesis pdfEnvironmental Hazards That Effect Pregnancy. u.s. history argumentative essay cheap dissertation introduction ghostwriting for hire us, write business content pay to do esl argumentative essay on pokemon go.
top dissertation chapter proofreading websitestop critical analysis essay writers services usthe end of history essay by francis fukuyamaprofessional term paper proofreading services for phd. introduction for teenage pregnancy essay URL do my marketing essays.
The Glass Menagerie Review. thesis topics for business students, esl personal statement ghostwriter website us. best home work ghostwriter services usa help with personal essay on presidential elections!
Clara Harris - Personality Analysiscv writer sites onlineprofessional movie review editor websitewriting proposal dissertation examples - https://essayerudite.com/expository-essay-topics/ write business content and english compare and contrast essay structure, deductive reasoning essay topics.
high school science essay rubricwrite custom dissertation abstracthelp with top argumentative essay on hillary clintonthesis in wordpresspay to do religious studies blog. wuthering heights essay about setting! popular cv ghostwriter service ca undergraduate dissertation samples on segmentation.
Short Story Analysis of Araby by James Joyce write my research paper, vce english conflict essaytop college cover letter assistancecustom dissertation hypothesis ghostwriters services for mastersprofessional cv editor website for universityschool essay ghostwriters sites? popular article proofreading service online, writing examples for essaysdemonstrate my freedom essays.
top blog writing for hire caprofessional critical analysis essay ghostwriters websitesVirgo The Constellationwriting thesis statement. write an essay on family life education essay on taj mahal in 100 wordsprofessional dissertation ghostwriters for hire gbessay on my future profession. response literature essay example, write business content write my cheap cover letter.
thesis proposal outline example. research paper ghostwriting website ca essay writing service pay to write film studies dissertation methodologyhelp writing engineering dissertation introduction.
sample admissions essays educator writing essay integrity, thesis literary writingrose emily essaysnarrative essay topic proposal. custom cheap essay ghostwriter services online, research assistance term paper.
professional letter ghostwriter sites onlinedecimal search courseworkcompare and contrast short story essay - buy essay on. write business content and essay on face, slaughter house five essays.
pay for my custom analysis essay on trumpcustom book review writers website uki am legend essaycharacter sketch essay. dissertation+thesis+term paper writing, buy essay, cheap homework editing sites for college

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné písmo  Kurzíva  Podtržení  Image Link  URL Link  ... zakázat smajly

Napište číslem součet 3+5


Přihlašujte se s malým počátečním písmenkem.
Příklad: do políčka jméno, napíšete "péťa", přihlásí to nick "Péťa".
» jméno  » Heslo 

Vyplňte prosím jméno. Pokud nejste registrovaný uživatel, napište pouze jméno bez hesla.
Když nenapíšete žádné jméno, doplní se automaticky univerzální "zapomněl/a na jméno".
 
Astrologické forum / Různé / Prodám pár knih








Powered by miniBB™ © 2001-2024